Ознайомтеся з акційними пропозиціями ТМ Хаггіс

Пригріло сонечко. Маленькому жучкові бедрику-сонечку вже не хотілося спати, довелося розплющити очки і подивитися, що ж там робиться. Фіалка, на листочку якої Бедрик спав цілу зиму, стояла на балконі і її пухнасті листочки були теплими! Жучкові сонечку снилися Різдво, сніг, колядки, а тепер, коли він прокинувся, навколо квітне весна!

Портал для батьків «Луцьк-мама» продовжує свій унікальний проект «НаЖиво». Цього разу луцькі матусі запрошують Вас на "Великодню майстерню"!

Ми з дітьми багато граємося. Не те, щоб я насправді вірю у магічну розвивальну силу усіляких ранніх методик, але не сидіти ж з дитиною цілий день, набурмосившись, мовчки?

Незабаром День святого Валентина і усі закохані намагаються обрати найкращі подарунки для своїх половинок.

Вперше волинські читачі зустрінуться з Іваном Андрусяком

Вперше до юних волинян приїде український письменник, літературний редактор видавництва «Грані-Т» Іван Андрусяк із презентацією дитячої повісті «Вісім днів із життя Бурундука».

Портал для батьків «Луцьк-мама» http://lutskmama.com продовжує реалізувати свій унікальний проект «НаЖиво». 21 грудня уRing dj cafe у рамках цього проекту відбулась «Майстерня подарунків до свят». Під час заходу кожен охочий мав можливість зустрітися із талановитими хенд-мейд майстрами та долучитися до створення дива.

Якось, питаючи поради, що почитати малим, мені сказали, що маю добрий смак до дитячої книжки. От, з тих пір я іноді беруся до невдячної справи – раяння. Тобто що читаю і подобається, те раджу. А якщо щось не подобається, то й мовчу, бо, може, то мій смак зазбоїв, а, насправді, книжка крута-крутецька.

Вперше на Західній Україні неповторна новорічна вистава за участю акторів Українського театру ростових ляльок!

Ви зможете відправитися на пошуки Нового року разом зі своїми улюбленими героями, 

побачити справжній сніг, який буде йти прямо в залі.

«Вони такі милі, безпосередні, галасливі і, звісно, найкращі на світі-наші малята. Дітки-це наша радість, втіха та гордість. І все те, найкраще, що можемо зробити ми-дорослі, ми робимо заради наших найдорожчих крихіток».